У застосунку “Дія” з’явиться новий вид допомоги

  11581

  Команда Міністерства цифрової трансформації України не припиняє роботу щодо оновлення списку послуг у програмі “Дія”. Найближчим часом фахівці хочуть додати до меню можливість отримання міжнародної допомоги. Про це заявив керівник розвитку електронних послуг Мстислав Банік під час національного телемарафону.

  За його словами, отримати матеріальну допомогу від іноземних організацій зможуть внутрішньо переміщені особи, сім’ї з дітьми, люди з інвалідністю, громадяни, які виїхали за кордон. Процес займе кілька кліків і не вимагатиме збору документів та копій для центрів надання адміністративних послуг.

  Крім того, Мстислав Банік заявив про створення мобільного додатка “єМалятко у смартфоні”.

  “Найближчим часом він не з’явиться, адже для його запуску потрібно розробити нову версію існуючого варіанту “єМалятко”, який є на порталі “Дія”, а не просто взяти готовий. Але певні напрацювання у нас уже є, ми обговорюємо їх із партнерами та Міністерством юстиції”, – підсумував Банік.

  Нагадаємо, раніше голова Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів про те, що українці зможуть одружитися у додатку “Дія”.

  Джерело: techno.bigmir.net


  • не пропусти

  • магазин