На картах Google покажуть руйнування України

    388

    МВС України та експерти Google запустили проєкт із оцифрування військових руйнувань. У низці населених пунктів Київської області матеріал уже знято, повідомляє Укрінформ.

    Йдеться про Ірпінь, Бучу, Гостомель, Стоянку та Горенку.

    “І зараз ми якраз ведемо роботу над тим, щоб масштабувати цю роботу, бо, на жаль, обсяги, які нам необхідно зафіксувати, є досить значними і географія їх широка. Це і Сумська, Чернігівська області. Це ті місця, де є можливість зараз проводити цю роботу. Крім того, ще є частина таких міст та містечок, де ми таку роботу провести не можемо, але маємо бути готовими до неї”, – сказав заступник голови МВС Ігор Бондаренко.

    Публікуватимуть усе: панорами зруйнованих будинків, доріг та іншої інфраструктури. Інформація із загального доступу допоможе людям зрозуміти об’єктивну картину про свою місцевість та нерухомість.

    Окремо з’явиться сервіс для правоохоронців та рятувальників. Він стане корисним у координації дій та фіксації обстановки у регіоні.

    Джерело: techno.bigmir.net



    • інші новини