Apple запустила в США сервіс самостійного ремонту пристроїв

  357

  Apple оголосила про запуск у США сервісу самостійного ремонту Self Service Repair у рамках програми з однойменною назвою, анонсованої минулого року. Тепер американські користувачі можуть придбати посібники з ремонту, оригінальні запчастини Apple та інструменти в інтернет-магазині Apple Self Service Repair Store. Надалі дія програми пошириться за межі США, починаючи з країн Європи до кінця 2022 року.

  У новому інтернет-магазині пропонується понад 200 деталей та інструментів, завдяки чому клієнти, впевнені у своїй здатності ремонтувати електронні пристрої, зможуть самостійно усувати несправності смартфонів iPhone 12 та iPhone 13, а також iPhone SE (3 покоління). Apple дозволить самостійно проводити заміну дисплея, акумулятора та ремонт камери. Пізніше цього року в магазині з’являться посібники, деталі та інструменти для ремонту комп’ютерів Mac із чипами Apple.

  Клієнтам рекомендується спочатку ознайомитися з посібником з ремонту пристрою, після чого можна буде відвідати магазин Apple Self Service Repair Store та замовити необхідні деталі та інструменти.

  Як повідомляє Apple, кожна оригінальна деталь для пристроїв проходить ретельне тестування для забезпечення найвищої якості, безпеки та надійності. У магазині Apple Self Service Repair Store пропонуються такі ж деталі і за тією самою ціною, що й у мережі авторизованих постачальників послуг Apple з ремонту. Для певних видів ремонту передбачено повернення частини коштів під час повернення заміненої деталі для подальшої переробки.

  Інструменти, доступні в магазині Apple Self Service Repair Store, аналогічні інструментам, що використовуються в авторизованих ремонтних майстернях Apple. Apple пропонуватиме набори інструментів для оренди за $49 доларів тим, хто не хоче купувати інструменти для разового ремонту. У разі оренди на тиждень комплекти доставлятимуться клієнтам безкоштовно.

  Джерело: apple.com


  • не пропусти

  • магазин