Spotify відключив 2,1 млн російських преміум-користувачів

  74

  Музичний стрімінг Spotify, який раніше оголосив про свій відхід з рф, припинив надання послуг для 2,1 млн користувачів з країни-агресора. Трохи менше третини з них втратили доступ до служби у квітні.

  У ході звіту за фінансовими результатами за I кварталу компанія Spotify повідомила, що у звітний період їй вдалося наростити базу користувачів з платною преміум-підпискою на 15% – тепер їх стало 182 млн. Такого результату компанія досягла, попри припинення роботи в росії: в березні від сервісу було відключено 1,5 млн користувачів, а у квітні – ще 600 тис. осіб.

  Загалом Spotify щомісяця тепер користуються 422 млн осіб, що на 19% більше, ніж роком раніше. За даними компанії, кількість слухачів, які користуються безкоштовною версією сервісу з рекламою та різними обмеженнями, становить 252 млн осіб.

  Шведський музичний стрімінг відреагував на українські події досить швидко: вже 2 березня російські користувачі стали скаржитися на неможливість продовжити передплату. Наступного дня Spotify оголосила про тимчасове закриття офісу в росії, а наприкінці місяця повідомила про намір повністю припинити свою роботу у квітні – останнім днем ​​роботи сервісу в країні стало 11 число. У середині місяця додаток за непотрібністю було видалено з російських розділів у магазинах Google Play Маркет та Apple App Store.

  Джерело: investors.spotify.com


  • не пропусти

  • магазин