Укрпошта знову продає марку “русский корабль”, але її ніхто не може купити

  3747

  В Україні шалений ажіотаж через знамениту марку від Укрпошти про “русский военный корабль”. Після зупинки продажу у відділеннях, стартував продаж онлайн, однак сайт тимчасово перестав працювати через великий потік охочих стати власником легендарної марки.

  Що трапилося, і коли можна буде купити марку – читайте нижче в нашому матеріалі.

  За словами гендиректора Укрпошти Ігоря Смілянського, на сайті https://postmark.ukrposhta.ua/ за першу годину було оброблено, сплачено та готово більш 1100 замовлень.

  “Максимум виходячи з кількості марок 100 000 та ліміту 1 лист (6 марок) в 1 замовленні – до 15000 замовлень”, – повідомив очільник відомства.

  Наразі сайт тимчасово недоступний

  “Прошу зрозуміти, сайт – це сайт продажу марок, а не Амазон, поки що, був зроблений, враховуючи попит, якого ще не було, для 20000 одночасних користувачів. Враховуючи навіть 3 хвилини на замовлення, це до 300-400 тисяч замовлень на годину”, – пише Смілянський.

  Через величезний наплив на сайт, а також підозру на атаку, прийом нових замовлень припинено до 13:00.

  “Марки ще є. Тому попередньо о 13:00 відкриємо продажі. Я повідомлю про це окремо. Ще раз вибачаюсь за незручності!” – додав гендиректор Укрпошти.

  Також він нагадав, що планується наступний наклад марки в 5 млн примірників.

  Про що марка Укрпошти

  На марці зображений український військовий на березі, а в морі – російський військовий корабель, який був посланий прикордонником на острові Зміїний за відомим напрямом.

  Цікаво, що на зображення потрапив саме крейсер “Москва”, який затонув біля берегів Севастополя 14 квітня.


  • не пропусти

  • магазин