Ілон Маск шукає партнерів для спільного придбання Twitter

  61

  За повідомленнями мережевих джерел, Ілон Маск (Elon Musk) обговорюється із потенційними інвесторами можливість спільного придбання Twitter. Очікується, що новий план мільярдера щодо купівлі соцмережі разом з іншими інвесторами буде оголошено протягом найближчих днів. Про це пише New York Post із посиланням на власні обізнані джерела.

  Згідно з наявними даними, Маск розглядає можливість співпраці з інвестиційною компанією Silver Lake Partners. Зазначається, що співголова ради директорів Silver Lake Partners Іґон Дурбан (Egon Durban) також є членом ради директорів Twitter. Раніше він очолював команду Маска з операцій під час невдалої спроби приватизації Tesla у 2018 році. Офіційні представники інвестиційної компанії відмовилися від коментарів щодо цього питання.

  Цього тижня стало відомо, що на тлі зацікавленості Маска в покупці Twitter рада директорів соцмережі вжила заходів щодо захисту від поглинання, які діятимуть до 14 квітня 2023 року. Суть цих заходів полягає в особливому механізмі надання акціонерам права на купівлю додаткової кількості цінних паперів з великою знижкою, якщо один із акціонерів проти волі ради директорів придбає понад 15% акцій компанії.

  Ілон Маск раніше заявив, що у разі зриву операції з викупу частини акцій Twitter (зараз у його розпорядженні 9,1% акцій) у нього є «план Б», але подробиці його не були розкриті. Можливо, запасний план мільярдера якраз і полягає у залученні до угоди нових інвесторів.

  Джерело: nypost.com


  • не пропусти

  • магазин