Білий дім випустив монету, присвячену Зеленському і Україні

  293

  У сувенірному магазині Білого дому продають колекційні монети із зображенням президента України Володимира Зеленського. Кошти від продажу спрямують на гуманітарну допомогу українцям.

  Колекційні монети розмістили на сайті сувенірної крамниці Білого дому.

  Перша монета вшановує честь та відвагу Зеленського під час повномасштабної війни росії проти України. Скільки таких монет буде виготовлено, не вказується.

  Другу монету з зображенням президентів Володимира Зеленського та Джо Байдена, а також з моментом виступу Зеленського в Конгресі, випустили в рамках серії “Історичні моменти”. На монеті також відбито цитату з виступу президент України: “Світовий лідер – лідер миру”.

  В описі зазначено, що Зеленський “викликав захоплення законодавців з обох боків тим, що зробив більше для захисту своєї країни та народу від жорстокої агресії Росії”.

  “Це був напрочуд прямий заклик до дії з боку лідера воєнного часу, який доводить, що допомога Україні є моральним імперативом для країни, яка позиціонує себе як маяк свободи та демократії для всього світу. … Це було екстраординарне віртуальне звернення до найбільшої у світі військової та фінансової держави”, – йдеться в описі монети.

  Вартість такої монети – 100 доларів. Прибуток від продажу монети буде повністю спрямований на гуманітарну допомогу українському народу.


  • не пропусти

  • магазин