Ілон Маск запропонував викупити Twitter за $43 млрд

  59

  Найбагатша людина на Землі Ілон Маск заявив, що готовий купити соціальну мережу Twitter приблизно за $43 млрд у сумі. Про це пише Bloomberg. Бізнесмен заявив, що це «краща та остаточна пропозиція».

  Як розповів Маск, він запропонував викупити 100% акцій Twitter за ціною $54,2 за акцію. Це на 54% більше ціни акцій компанії, яка була за день до того, як Маск почав інвестувати в Twitter, і на 38% більше ціни акцій компанії за день до того, як Маск оголосив про інвестиції у Twitter.

  Проте, експерти ринку назвали пропозицію Маска досить низькою. Оцінна вартість акції Twitter від компанії Vital Knowledge складає $70. Зауважимо, що після оголошення бажання Маска купити компанію її акції на попередніх торгах зросли до $51,73, але потім опустилися до приблизно $47.

  У своєму листі раді директорів бізнесмен заявив, що Twitter не процвітатиме і служитиме громадським ідеалам у його поточному вигляді. Він вважає, що соцмережу необхідно передати у приватні руки. Маск також підкреслив, що не довіряє поточному керівництву платформи, і якщо угода не отримає розвитку, то доведеться переглянути свою позицію акціонера платформи.

  Маск один із найпопулярніших авторів у Twitter. На його обліковий запис підписано понад 80 мільйонів осіб. Декількома тижнями раніше він оголосив про купівлю 9% акцій соцмережі, подавши відповідні документи до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC). Після цього йому запропонували місце у раді директорів Twitter, але бізнесмен відмовився.

  Джерело: bloomberg.com


  • не пропусти

  • магазин