Apple анонсувала Tap to Pay — функцію, що перетворює iPhone в “платіжний термінал”

  182

  Підприємці матимуть змогу приймати платежі без спеціального обладнання. Але сервіс на початковому етапі працюватиме лише у США.

  Компанія Apple представила функцію Tap to Pay для iPhone. Вона дозволяє використовувати смартфон як платіжний термінал. Простіше кажучи, мільйони продавців мають можливість приймати платежі за допомогою iPhone, і жодного іншого спеціального обладнання для цього не потрібно. Все, що потрібно, це піднести до нього безконтактну банківську картку або інший смартфон з NFC.

  Tap to Pay на iPhone буде доступний платіжним сервісам та розробникам додатків для інтеграції у свої програмні продукти на iOS. Stripe стане першою платформою, що пропонує своїм клієнтам Tap to Pay iPhone. Пізніше цього року підтримку нової функції отримають інші платіжні послуги та додатки.

  “У співпраці з платіжними платформами, сервісами та розробниками додатків ми як ніколи спрощуємо великому та малому бізнесу (від індивідуальних підприємців до великих роздрібних продавців) можливість безперешкодно приймати безконтактні платежі та продовжувати розвивати свою справу”, – йдеться в повідомленні Apple.

  Для запуску Tap to Pay необхідно мати iPhone XS або пізнішу модель смартфона Apple. Після налаштування підприємці зможуть запропонувати покупцям сплатити за товар або послугу, додавши до нього безконтактну картку American Express, Discover, Mastercard або Visa, а також смартфон або годинник з Apple Pay. Приймати платежі можна із будь-якої точки світу. Вони захищені шифруванням Secure Element, тому сама компанія не матиме інформації про транзакції.

  Функція Tap to Pay на iPhone буде доступна розробникам програм та платіжним платформам у майбутній бета-версії iOS. Сам сервіс почне працювати спочатку в США.


  • не пропусти

  • магазин