Apple скорочує виробництво iPhone 13: що відбувається

  917

  Попит на iPhone 13 впав, користувачі не готові довго чекати на постачання.

  Ще до анонсу серії iPhone 13 було чимало скепсису щодо популярності новинок. Але сама Apple демонструвала впевненість, що новинки зайдуть і навіть замовила рекордну для себе кількість пристроїв для реалізації до кінця року – 90 млн. Але все ж таки не тривала пандемія і дефіцит iPhone 13 зіграли свою негативну роль.

  Видання Bloomberg із посиланням на джерела в ланцюжку постачань повідомило, що Apple не планує повністю викупити замовлені партії комплектуючих. Компанія вже повідомила про це своїх постачальників. Причому план істотно знижений — на 10 млн одиниць смартфонів. У результаті компанія планує випустити 80 млн iPhone 13 замість 90 млн.

  На перегляд плану вплинуло падіння попиту на смартфони компанії. Користувачі розчаровані тривалими термінами постачання iPhone 13 і тим, що на полицях магазинів відсутні всі модифікації пристроїв. Споживачі не готові чекати кілька тижнів, поки їм доставлять новенький смартфон.

  Вони почали серйозно замислюватися над тим, чи варто купувати iPhone 13 або вже дочекатися виходу серії iPhone 14, яка може запропонувати низку цікавих нововведень. А тут ситуацію посилює ще страх людей перед хвилею нового штаму коронавірусу, що насувається.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин