Зеленський відповів на петицію про заборону гастролей російських артистів в Україні

  552

  В Україні можуть посилити відповідальність за порушення законодавства про гастролі російських артистів.

  Президент України Володимир Зеленський дав відповідь на петицію телеведучого та продюсера Ігоря Кондратюка щодо повної заборони концертної діяльності артистів з РФ в Україні.

  У відповіді згадується про список артистів, яким з тих чи інших причин заборонено виступати в Україні.

  «З урахуванням викладеного, з метою забезпечення безпеки України, захисту національних інтересів та національного культурного простору, мною надіслано петицію Прем’єр-міністрові України Д.Шмигалю, Секретарю Ради національної безпеки і оборони України О.Данілову та Голові Служби безпеки України І.Баканову з проханням доручити відповідно до компетенції опрацювати внесені пропозиції, проаналізувати стан дотримання вимог відповідного законодавства, зокрема Закону України “Про гастрольні заходи в Україні” в частині проведення гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни держави-агресора, опрацювати питання щодо удосконалення системи їх організації, та проведення, посилення відповідальності за порушення вимог вказаного Закону», – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, у петиції Ігоря Кондратюка йшлося про заборону гастролів усіх артистів із Росії, окрім тих, що публічно займаються проукраїнську позицію.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин