Співзасновник Apple відкрив космічну компанію

  149

  Співзасновник Apple Стів Возняк і глава робототехнічної фірми Ripcord Алекс Філдінг відкрили космічну компанію Privateer Space. Возняк пообіцяв, що його стартап не буде схожий на інші приватні космічні компанії. У відео про Privateer Space відзначається, що мета компанії – зробити космос безпечним і доступним для всього людства.

  У своєму твіттері Возняк повідомив про запуск нового бізнесу і прикріпив посилання на відео про нього.

  «Створюється приватна космічна компанія, не схожа на інші», – написав Возняк.

  В описі до відео на YouTube говориться, що про плани компанії можна буде дізнатися на виставці AMOS Tech 2021 в вересні 2021 року.

  «Ми – не одна людина, не одна компанія, не одна нація, ми – одна планета», – говорить закадровий голос на тлі картин глобального потепління, катаклізмів і космічних пусків.

  У відео Privateer Space відзначається, що космос – не перегони, не змагання і не гра. Автори відео повідомляють про свою готовність працювати разом, щоб подбати про наступне покоління.

  5 вересня космічна компанія SpaceX Ілона Маска повідомила, що відправить в космос пасажирський корабель Crew Dragon з екіпажем без професійних астронавтів 15 вересня 2021 року. Запуск пройде з майданчика Космічного центру NASA ім. Кеннеді у Флориді.  +
  +
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин