Ілон Маск показав величезну ракету Super Heavy з працюючими двигунами

  702

  Прискорювач з нержавіючої сталі, що отримав назву Super Heavy, включив три двигуни Raptor в ході короткого «статичного тесту».

  Вчора ввечері SpaceX провела тестовий запуск двигунів ракети-носія для свого нового космічного корабля Starship, про що повідомив Ілон Маск (Elon Musk) і поділився фотографією.

  Прискорювач з нержавіючої сталі, що отримав назву Super Heavy, включив три двигуни Raptor в ході короткого «статичного тесту» на майданчику на базі SpaceX Starbase в південному Техасі, недалеко від села Бока-Чіка. Надалі SpaceX планує запустити 9 двигунів одночасно.

  Ракета SpaceX Super Heavy призначена для багаторазового використання в якості прискорювача першого ступеня для виведення на орбіту масивного космічного корабля Starship. Висота Super Heavy становить 70 метрів, ракета повинна буде нести нагорі космічний корабель Starship висотою 50 метрів.

  Маск сказав, що прототип Booster 3 Super Heavy, швидше за все, не полетить в космос, а замість цього буде використовуватися для наземних випробувань. Його наступник, Booster 4, буде першим, хто відправить Starship в політ. В ході цього випробувального польоту прототип Starship буде запущений з об’єкта Starbase SpaceX в Техасі в цільову зону біля острова Кауаї, Гаваї.

  Starship і Super Heavy складають основу планів SpaceX щодо майбутніх місій в дальній космос. НАСА обрало SpaceX для висадки астронавтів на Місяць в рамках програми агентства Artemis. SpaceX вже продала ще один політ корабля навколо Місяця японському підприємцю Юсаку Маедзава, Крім того, Маск хоче використовувати кораблі Starship для відправки астронавтів на Марс і сказав, що космічний корабель може бути готовий до запуску до 2023 року, якщо випробування пройдуть успішно.


  • не пропусти

  • магазин