Учені дослідили, де на Землі зміни клімату будуть найвідчутніші

  904

  У межах нового дослідження науковці визначили регіони, які найсильніше відчують наслідки зміни клімату. Про це інформує Science Advances.

  Дослідження підтверджує, що в той час, як люди, котрі живуть поблизу нафтопереробних, бурових та виробничих підприємств, відчувають локальний ефект для власного здоров’я та навколишнього середовища, викиди з відносно невеликої площі підвищують температуру повітря в регіонах по всьому світу.

  Як зазначається, 90% усіх викидів парникових газів утворюється внаслідок діяльності людини на 8% площі поверхні планети Земля, проте до кінця XXI століття більш ніж половина планети відчуватиме значне потепління.

  Зміна температури внаслідок зміни клімату

  Дослідники розрахували, що розвиненіші та промислово активніші регіони, такі як Західна Європа, Північна Америка та держави Перської затоки, котрі виділяють значні обсяги викидів, що затримують тепло, відчуватимуть менший вплив змін клімату.

  Натомість країни Африки та Центральної Азії, які виробляють найменше промислових викидів, відчуватимуть найбільший ефект від наслідків спалювання викопного палива.

  Джерело


  • не пропусти

  • магазин