Так виглядають перші телефони Realme Dizo: опубліковані реальні фотографії

  253

  Знімки опублікувала Федеральна комісія зі зв’язку.

  В кінці травня компанія Realme представила новий бренд під назвою Dizo, під яким будуть випускатися продукти для розумного будинку, аксесуари, а також мобільні телефони.

  Тепер же Dizo опублікував на своїй сторінці зображення першого мобільного телефону, який дуже схожий на модель Dizo Star 500, сертифікований Федеральною комісією зі зв’язку США в травні цього року.

  Цей кнопковий телефон оснащений круглим блоком основної камери, в якому розміщуються один датчик зображення і світлодіодний спалах. Повідомляється, що він буде мати підтримку двох SIM-карт, можливість підключення 2G, слот для карт пам’яті microSD і акумулятор ємністю на 1830 мАг.

  Нещодавно стало відомо, що до виходу також готується модель Dizo Star 300, яка оснащена екраном діагоналлю 4,5 см. Світлодіодний спалах може використовуватися як ліхтарик. Телефон підтримує 8 мов, оснащений MP3-плеєром і FM-радіо. Ємність акумулятора становить 2550 мАг, він підтримує 5-ватну зарядку. Об’єм оперативної та вбудованої флеш-пам’яті становить по 32 МБ. Є можливість установки карт пам’яті MicroSD ємністю до 64 ГБ.

  Презентація телефонів відбудеться найближчим часом.


  • не пропусти

  • магазин