Власники смартфонів Xiaomi зіткнулися з новою проблемою MIUI

  96

  Компанія в курсі даних проблем і працює над їх вирішенням.

  З моменту запуску MIUI 12 для смартфонів Xiaomi були неоднозначні відгуки щодо загального призначеного для користувача інтерфейсу і його дизайну. З серйозними змінами в центрі управління він повинен був стати важливою частиною відновлення, де могло з’явитися більшість помилок.

  Користувачі смартфонів Xiaomi і Poco скаржаться на нову проблему в прошивці MIUI 12, яка полягає в пригальмовуванні при виклику центру управління.

  Спочатку Xiaomi заявила, що це сталося через нову анімацію, яка була додана в MIUI 12, а також спробувала розв’язувати проблему. Компанія випустила оновлення, яке усувало розмиття при анімації, однак проблема повністю так і не зникла. Власники смартфонів продовжують повідомляти, що вони стикаються з пригальмовування при відкритті центру управління.

  Більш того, в ході безперервних спроб Xiaomi розв’язати проблему з пригальмовування додався більш серйозний баг, який полягав в зависанні центру управління. Крім того, з виходом версії MIUI 12.1.2 користувачі звернули увагу на те, що іноді при зависанні відбувається перемикання на режим з великою кількістю кольорів.

  У відповідь на це повідомлення модератор спільноти Xiaomi заявив, що компанія в курсі даних проблем і працює над їх вирішенням.


  • не пропусти

  • магазин