Коли вийде MIUI 13. Інформація від представника Xiaomi

  28

  На серпень призначена прем’єра MIUI 13 і тоді ж повинен дебютувати Xiaomi Mi Mix 4.

  В цьому році Xiaomi планує випустити свій перший смартфон з підекранною камерою. Ним повинен стати Xiaomi Mi Mix 4 і було б непогано ще й забезпечити його по-справжньому новою прошивкою. Тим більше, що роботи над MIUI 13 вже знаходяться на фінальній стадії. Але ось коли варто розраховувати на анонс нової версії оболонки і смартфона з подекранною камерою?

  За словами одного з топ-менеджерів Xiaomi, нова версія MIUI 13 проходить внутрішнє тестування і може дебютувати в серпні нинішнього року. Точну ж дату прем’єри MIUI 13 компанія все ще не озвучує. Як і не дає вона коментарів на тему майбутніх перетворень і змін у фірмовій прошивці.

  З огляду на те, що MIUI 13 йде і її реліз призначено на серпень, тоді ж варто чекати й анонсу Xiaomi Mi Mix 4. Це повинен бути по-справжньому флагманський апарат, який запропонує OLED-дисплей з підвищеною частотою оновлення, акумулятор ємністю 5000 мАг, швидку дротову зарядку на 120 Вт і бездротову, потужністю 80 Вт. Камера тут також не повинна підкачати і за більшістю параметрів Xiaomi Mi Mix 4 повинен бути технічно ультимативним.

  Природно, що анонс MIUI 13 ще не означає, що оновлення вже незабаром з’явиться на смартфонах компанії. Розгортання буде відбуватися поетапно (як правило, неспішно) і пріоритет отримають китайські версії смартфонів, а вже набагато пізніше апдейт добереться і до пристроїв на глобальному ринку.

  Очікується, що оновитися до MIUI 13 зможуть всі моделі, які вийшли за останні два роки.

  Джерело: mysmartpricetwitter


  • не пропусти

  • магазин