Представлений перший в світі Zoom-монітор

  47

  Американська компанія HP офіційно представила новий офісний монітор HP E24mv G4, що став першим в світі пристроєм даного типу, сертифікованим для організації відеоконференцій в неймовірно популярному в пандемійні часи сервісі Zoom.

  Для того, щоб зручно спілкуватися з друзями та колегами новинка отримала стереодинаміки і відразу два вбудовані мікрофони, що забезпечують чітку і чисту передачу голосу. Екран монітора має діагональ 23,8 дюйма і роздільну здатність Full HD 1920х1080 пікселів. Тут використовується традиційна IPS-матриця. Контрастність – 1000:1. Максимальна яскравість досягає 250 ніт. Час відгуку складає 5 мс.

  Загалом, звичайний такий офісний монітор для вирішення будь-яких буденних завдань, але не для ігор. Для підключення джерел сигналу і периферії передбачені роз’єми HDMI 1.4 і DisplayPort 1.2, а також чотири порти USB-A 3.1 Gen 1. Більш того – в HP E24mv G4 залишили навіть застарілий вже порт VGA. Продажі новинки стартують в серпні.Тим часом Lenovo анонсувала цілу розсип пристроїв для віддаленої роботи.


  • не пропусти

  • магазин