iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max вперше показали на загальній фотографії

  55

  Оскільки макети вже отримали виробники чохлів, в мережі з’явилися відповідні зображення.

  Джерела опублікували першу фотографію, на якій показані точні макети смартфонів iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. Макети є точною копією смартфонів без електронної начинки. Вони дозволяють оцінити зовнішній вигляд смартфонів задовго до виходу і використовуються виробниками чохлів.

  Як і очікувалося, Apple буде використовувати дизайн, який вона застосувала в лінійці iPhone 12. Крім того, модулі камери в iPhone 13 і 13 mini тепер розташовуються діагонально. Джерело, яке виклало фотографію, заявило, що всі моделі нової лінійки будуть трохи товщі попередників. Це пов’язано із збільшеними батареями та з поліпшеними камерами.

  На думку TrendForce, всі чотири моделі матимуть систему оптичної стабілізації зображення на основі зсуву сенсора. Крім того, надширококутний модуль, присутній на всіх чотирьох iPhone, повинен отримати покращений об’єктив (6P) з автофокусом. Тільки дві Pro-моделі будуть мати лазерний далекомір, який показаний на макетах.

  Оскільки макети вже отримали виробники чохлів, в мережі з’явилися відповідні зображення.

  За останніми даними, нова лінійка буде запущена в масове виробництво в кінці серпня або на початку вересня цього року, а продажі розпочнуться 14 вересня.


  • не пропусти

  • магазин