Вийшла Android 12 Beta 2.1, яка усуває безліч помилок

  66

  Оновлення доступне власникам Google Pixel 3, Pixel 3a, Pixel 4, Pixel 4a і Pixel 5.

  Компанія Google випустила нову бета-версію операційної системи Android 12 Beta 2.1, яка усуває різні помилки і доступна власникам Google Pixel 3, Pixel 3a, Pixel 4, Pixel 4a і Pixel 5.

  Оновлення усуває проблему, через яку користувачі не могли отримати доступ до інформації з екрану блокування. Як приклади жестів, які не працюють, Google називає змахування вниз для виклику області повідомлень, змахування повідомлень і змахування вгору, щоб розблокувати телефон. Інша помилка, усунена оновленням, не дозволяла відображати погодні та календарні події в віджеті «Короткий огляд» на головному екрані або на екрані блокування.

  Google відзначає, що оновлення Android 12 beta 2.1 позбавило від мерехтіння або тремтячою анімації при використанні навігації за допомогою жестів для доступу до недавніх додатків. Проблема, через яку індикатори дозволів камери і мікрофона зависали і зникали до перезавантаження телефону також була виправлена ​​оновленням. Android 12 Beta 2.1 також вирішує проблему, через яку смартфони зависали в майстра установки з попередньою версією.

  Також усунена проблема, через яку віртуальний пристрій Android (AVD) під управлінням Android 12 не міг підключитися до Інтернету.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин