Нововведення в Google Фото: тепер фото і відео можна додавати без підключення до мережі

  43

  Google Фото тепер дозволяє додавати контент, навіть якщо мобільний пристрій повністю відключений від Інтернету і не створив резервне копіювання.

  Google Фото, який є одним з найпопулярніших сервісів для зберігання і редагування фотографій, отримав зручне нововведення. Тепер користувачі можуть додавати контент і розподіляти його по теках, навіть коли пристрій не підключений до мережі.

  Протягом довгих років з моменту свого запуску Google Фото вимагав від користувачів встановлювати з’єднання з Інтернетом, щоб завантажити в хмару фотографії або відеоролики. Тепер стан речей змінився.

  Співробітники Android Police перевірили, що Google Фото тепер дозволяє додавати контент, навіть якщо мобільний пристрій повністю відключений від Інтернету і не створив резервне копіювання. Поки що нововведення реалізовано на Android.

  В якості тестового смартфона був обраний Google Pixel 5, на якому встановлено додаток Google Фото версії 5.37. Ви також можете додавати фотографії в існуючий альбом замість створення нового, якщо ваш пристрій відображає альбом. Все синхронізується, коли ваш пристрій відновить з’єднання з мережею.

  Ця функція Google Фото знадобиться в ситуаціях, коли навколо немає покриття Wi-Fi або мобільної мережі. У наших реаліях подібна ситуація поки що зустрічається досить часто.


  • не пропусти

  • магазин