Скільки заробив Сергій Лещенко в “Укрзалізниці”

  1225

  Стало відомо, яку зарплату отримав один з членів наглядової ради “Укрзалізниці” і колишній народний депутат Сергій Лещенко. Інформацію можна знайти в Єдиному державному реєстрі декларацій.

  Виявляється за лютий Сергій Лещенко заробив 332 тисячі гривень. Варто зазначити, що його зарплата в січні також склала 332 тисячі гривень.

  Кабінет міністрів призначив колишнього народного депутата Сергія Лещенка членом наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця” ще в 2019 році. Варто зазначити, що працівників на цю посаду обирають на три роки. Головне завдання членів наглядової ради — формувати показники ефективності роботи голови та членів правління.

  Середня заробітна плата на цій посаді складає 588 тисяч гривень.

  Зараз наглядова рада “Укрзалізниці” складається з Шевкі Аджунера, Олега Журавльова, Андерса Ослунда, Крістіана Куна, Андреаса Матьє, Сергія Лещенка, Адомаса Азуоласа Аудіцкаса.

  Нагадаємо, що глава “Укрзалізниці” зізнався, який розмір його щомісячної зарплати. Так, Володимир Жмак отримує 625 тисяч гривень. Також Жмак додав, що зарплата, яку він отримує, внесена до декларації. Він каже, що не бачить сенсу в тому, щоб приховувати це від громадськості або ховати.


  • не пропусти

  • магазин