Instagram запустив інтерактивну карту світу і почав повідомляти передплатників про зміну логіну

  64

  Компанія також починає боротися з харчовими розладами і буде направляти на перевірені ресурси за запитом «булімія» або «анорексія».

  Міняти нікнейм в Instagram можна було і раніше, але ця процедура завжди проходила непомітно для інших користувачів. Тепер же соцмережа буде повідомляти про це в загальній стрічці дій, і, якщо хтось поміняє свій логін, передплатники відразу це помітять. За інформацією з Telegram-каналу Gurov Digital, Instagram також запускає інтерактивну карту світу, тобто користувачі зможуть бачити популярні хештеги в конкретно обраній локації.

  Нарешті, головна зміна, яка анонсувала Instagram, – це боротьба з харчовими розладами. Раніше соцмережа приховувала контент, який може викликати у користувачів харчові розлади, однак нова політика компанії ґрунтується на тому, щоб показувати аудиторії сервісу якомога більше пізнавальних ресурсів, коли люди шукають інформацію, пов’язану з такими проблемами, як булімія або анорексія.

  «Не дивлячись на те, що ми не вітаємо контент, який пропагує або заохочує членоушкодження, а також розлади харчової поведінки, ми дозволяємо людям ділитися власним досвідом з приводу самооцінки і прийняття свого тіла. Ми знаємо, що всі ці історії можуть спонукати до важливих обговорень і надати підтримку спільноті, але для деяких можуть бути закликом до певних дій», – повідомляється на сайті Instagram.

  Користувачі в США, які шукають контент, пов’язаний з такими темами, будуть бачити посилання на ресурси, що надаються Національною асоціацією розладів харчової поведінки (NEDA) з телефонами довіри. Аналогічну інформацію соцмережа надасть і користувачам з інших країн. Посилання на ці ресурси будуть виділені, Instagram також додасть можливість відправляти повідомлення прямо з зазначених ресурсів.


  • не пропусти

  • магазин