У Google з’явився ще один додаток з мільярдом завантажень

  933

  Експерти вважають, що експоненціальне зростання завантажень може бути пов’язане з переходом на віддалену роботу.

  Найбільшу популярність компанії Google принесли її пошукова система, при цьому багато хто вважає, що Google є монополістом на цьому ринку. Однак компанія також пропонує безліч інших сервісів і додатків.

  Минулого тижня стало відомо, що додаток Google Docs (Google Документи) офіційно завантажили з магазину Google Play більше одного мільярда разів. Таким чином у Google з’явився ще один «мільярдник».

  Google Документи є веб-орієнтованим програмним забезпеченням, яке працює без установки на комп’ютер користувача. Документи і таблиці, створювані користувачем, зберігаються на сервері Google і можуть бути експортовані в файл.

  Google Docs потрібно було шість років, щоб досягти 1 мільярда завантажень в Google. Річ у тім, що Google не зробила цей додаток обов’язковим в своєму пакеті GMS. Два роки тому додаток подолав позначку в 500 мільйонів завантажень.

  За останні два роки популярність додатка сильно зросла. Експерти вважають, що експоненціальне зростання завантажень може бути пов’язане з переходом на віддалену роботу.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин