Перше фото захисного скла для Huawei Mate 40 Pro підтверджує екран-водоспад

  423

  Виробник прийняв рішення використовувати надійне захисне скло товщиною 1,1 мм.

  Китайські джерела опублікували першу фотографію, на якій, як стверджується, показане захисне скло для екрана майбутнього смартфона Huawei Mate 40 Pro.

  Фотографія підтверджує не тільки великий вигин екрану з боків, а й той факт, що саме скло буде дуже товстим. Джерело підтверджує, що виробник прийняв рішення використовувати надійне захисне скло товщиною 1,1 мм. Ймовірно, воно повинно надійно захищати екран від пошкоджень в разі падіння і звичайного використання.

  Що стосується вигину, то в цьому плані дивуватися не доводиться, бо торішній флагман Huawei Mate 30 Pro став одним з перших на ринку пристроїв з так званим екраном-водоспадом, який згинається з боків на кут 90 градусів. Логічно, що і Huawei Mate 40 Pro продовжить рухатися в тому ж напрямку.

  Згідно з останніми чутками, серія Huawei Mate 40 буде оснащена екранами з частотою 90 Гц. Річ у тім, що Huawei переживає щодо часу роботи без підзарядки, вважаючи, що 90 Гц цілком достатньо. Нові смартфони повинні бути побудовані на базі 5-нанометровій однокристальній системі, яка може вийти під назвою Kirin 1000 або Kirin 1020.

  Китайський виробник Huawei повинен представити лінійку смартфонів Huawei Mate 40 у вересні-жовтні цього року. Раніше повідомлялося, що новий смартфон отримає підекранну фронтальну камеру, проте свіжі новини з Китаю вказують на те, що технологія ще не до кінця відпрацьована, щоб використовуватися в комерційному пристрої.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин