Team Group випустила SSD з керамічним радіатором

  110

  Прийшов час внести хоч якісь інновації на ринок твердотілих накопичувачів. Цього разу за рахунок кераміки.

  Представники компанії Team Group офіційно представили свій новий твердотілий накопичувач T-Force Cardea Ceramic C440, створений спеціально для використання в продуктивних настільних і мобільних системах. Новинка виконана у форм-факторі M.2 2280, тобто габарити складають 22х80 міліметрів, а головною особливістю накопичувача можна назвати радіатор з кераміки. Варто відзначити, що це особливий керамічний матеріал, який зазвичай застосовується в авіації і при створенні космічних апаратів. Цей матеріал може похвалитися більш ефективним розсіюванням теплової енергії, що вкрай важливо при роботі швидкого накопичувача.

  Природно, в плані характеристик Team Group T-Force Cardea Ceramic C440 теж може порадувати потенційного покупця пристойним набором переваг. Наприклад, накопичувач використовує інтерфейс PCIe Gen4 x4 по специфікації NVMe 1.3. Завдяки цьому досягається просто позамежна швидкість послідовного читання (5000 Мб/сек) і записи (4400 Мб/сек), а діапазон температур, в якому накопичувач може стабільно працювати, знаходиться в проміжку від 0 до 70 градусів Цельсія. Без керамічного радіатора досягти таких швидкостей при таких температурах було б просто неможливо.

  На поточний момент серія твердотілих накопичувачів T-Force Cardea Ceramic C440 складається всього з двох моделей з об’ємом пам’яті 1 і 2 ТБ, так що назвати лінійку доступною не вийде. Виробник націлився на високопродуктивні системи, а значить, вартість у такого унікального продукту буде досить висока. На жаль, виробник поки що не готовий назвати як вартість даних накопичувачів, так і дату релізу теж ніхто не розголошує. Зате в Team Group повідомили, що новинка відмінно працює як з Windows, так і з платформами на ядрі Linux.


  • не пропусти

  • магазин