Intel показала лінійку своїх дискретних GPU Xe, один з них просто величезний

  421

  Для охолодження GPU Arctic Sound використовується дивовижна рідинна система.

  Раджа Кодурі (Raja Koduri), який очолює відділ розробки графічних процесорів Intel, опублікував серію фотографій, на яких представлені GPU компанії для дискретних відеокарт. По суті, вперше ми можемо побачити всю лінійку графічних процесорів Intel Xe. І треба визнати, що старша модель вражає своїми габаритами.

  Раніше ми писали про те, що архітектура Xe має на увазі використання багаточипових конфігурацій. У найпростішому випадку (це відеокарти DG1 і, швидше за все, DG2) чип один. Відповідно, розмір GPU невеликий. З цього можна зробити висновок, що справа вгорі зображено графічний процесор DG1 або DG2. Зліва — двочипове рішення, в якому, імовірно, буде 256 виконавчих блоків і 2048 ядер. TDP такого GPU складе приблизно 300 Вт.

  Нарешті, справа внизу розміщений просто величезний графічний процесор — батарейка формату AA, щолежить поруч, дає можливість оцінити його габарити. Це явно чотиричиповий процесор, у якого буде, за попередніми даними, 512 виконавчих блоків і 4096 ядер, а TDP складе 500 Вт.

  Джерело вважає, що найбільший процесор — це модель, позначена кодовим ім’ям Arctic Sound і призначена виключно для використання в серверах. Ця ж модель представлена на зображенні нижче з серйозною рідинною системою охолодження, яка побічно підтверджує дуже великий рівень TDP GPU.

  Про дату повноцінної офіційної прем’єри цих GPU поки нічого не повідомляється. Але якщо вже в мережі з’явилися фото, причому з самого офіційного джерела, то можна думати, до повноцінного анонсу залишилося зовсім небагато. Він міг би відбутися в серпні або вересні.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин