У Windows 10 May 2020 Update багато помилок. Випуск припинений

  160

  Оновлення заблоковане для безлічі комп’ютерів. Коли усунуть відомі проблеми — поки не повідомляється.

  Компанія Microsoft тимчасово припинила масове розгортання поновлення Windows 10 May 2020 Update (версія 2004) через «Центр оновлення Windows». Після стабільного випуску, який відбувся минулого тижня, користувачі зіткнулися з деякими помилками, що перешкоджають установці нової збірки операційної системи на різних комп’ютерах. Тепер софтверний гігант визнав наявність проблем і вжив відповідних заходів.

  Згідно з виданням The Verge, у Microsoft є список з 10 виявлених проблем. В даний час кожна детально досліджується фахівцями і з’ясувалося, що дев’ять з них призводять до блокування процесу установки стандартними засобами Windows 10. Одна з помилок пов’язана з непередбаченими перезавантаженнями, вона зачіпає такі пристрої, як Surface Book 3, Surface Pro X, Surface Pro 7 і Surface Laptop 3. Також додатки та ігри, що використовують функцію GameInput Redistributable, можуть втратити підтримку миші з оновленням Windows 10 May 2020 Update. Як можна зрозуміти, це лише невелика частина зі знайденого.

  У зв’язку з зазначеними обмеженнями процес випуску Windows 10 May 2020 Update припинений на невизначений термін. Тепер більшості користувачів незалежно від пристрою і драйверів «Центр оновлення Windows» або не повідомить про доступність оновлення, або покаже повідомлення з попередженням, що даний комп’ютер поки не сумісний з версією 2004.

  Коли розробники Microsoft усунуть відомі проблеми — не повідомляється.

   


  • не пропусти

  • магазин