Facebook випустила новий додаток для дзвінків, і у нього є одна важлива особливість

  106

  CatchUp пропонує прості дзвінки, як за часів звичайних телефонів.

  Команда експериментаторів NPE Team з Facebook представила новий додаток для голосових дзвінків під назвою CatchUp. Його особливість полягає в тому, що він показує користувачам, коли абоненти готові спілкуватися.

  Facebook відзначає важливість спілкування, особливо зараз, коли в світі спостерігається складна епідеміологічна ситуація. Люди змушені перебувати вдома, тому будь-якими способами підтримують зв’язок один з одним. В цьому плані CatchUp стане відмінним помічником, оскільки програма пропонує прості дзвінки — такі, як за часів звичайних кнопкових телефонів.

  Згідно з дослідженнями, одна з головних причин, по якій люди не дзвонять друзям, родичам і рідним частіше, полягає в тому, що вони не знають, коли ті готові з ними поговорити. Найчастіше люди переживають, що можуть зателефонувати в незручний час. За словами розробників, CatchUp розв’язує цю проблему.

  У додатку користувачі можуть вказати, що вони готові до розмови, поставивши відповідний статус. Його бачитимуть всі інші учасники. Крім індивідуальних, в CatchUp також є групові дзвінки, приєднатися до яких простіше простого. Програма не пов’язана з додатком Facebook, тому користувачам не потрібно мати обліковий запис соціальної мережі. Прив’язка здійснюється за номером телефону, як в будь-якому іншому месенджері, тому спілкуватися можна навіть з тими, у кого немає акаунту в Facebook.

  На поточний момент додаток CatchUp тестується в США на iOS і Android. Оскільки це експериментальний продукт, його майбутнє поки не визначено.


  • не пропусти

  • магазин