OIS, до побачення! Стабілізатор камери Vivo X50 Pro дійсно вражає

  188

  У Vivo назвали свою систему стабілізації «мікро-хмарою» (micro cloud).

  За останні кілька днів Vivo опублікувала кілька тизерів, щоб привернути увагу до свого нового смартфону Vivo X50 Pro, який повинен бути анонсований 1 червня.

  По-перше, смартфон отримав дуже незвичайну камеру з величезним головним модулем. А по-друге, виробник заявляє, що система стабілізації, реалізована в камері, помітно перевершує існуючі на ринку системи оптичної стабілізації зображення. У Vivo назвали свою систему стабілізації «мікро-хмарою» (micro cloud).

  У камері реалізована нова система підвісу, яка дозволяє повертати датчик зображення на кут до 3 градусів в усіх напрямках, що в три рази перевищує можливості традиційної системи оптичної стабілізації. Система працює від двох звукових котушок зі стрічковим кабелем, які з’єднують датчик зі смартфоном. Більш того, цій системі допомагає в роботі ще й система електронної стабілізації, так що підсумкове відео виходить максимально плавним, а фотографії майже завжди будуть чіткими. Сам модуль камери набагато більший, ніж в звичайних смартфонах. Він займає площу 363 квадратних міліметри і має товщину 4,5 мм.

  У відеоролику наочно демонструється перевага системи стабілізації Vivo X50 Pro над традиційною системою оптичної стабілізації.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин