Вже відомо, коли вийде недорогий Samsung Galaxy Fold Special Edition

  110

  Samsung хоче очистити складські запаси від залишків Galaxy Fold перед виходом повноцінного наступника в особі Galaxy Fold 2.

  Росс Янг (Ross Young), засновник дослідницьких компаній Display Supply Chain Consultants та DisplaySearch, повідомив про те, що компанія Samsung планує анонсувати смартфон Galaxy Fold Special Edition вже в липні цього року.

  Він стверджує, що Samsung буде продавати цю модель за ціною всього 1099 доларів, причому виробник планує відвантажити лише близько 55 тис. одиниць. Це буде зроблено для того, щоб очистити складські запаси від залишків Galaxy Fold перед виходом повноцінного наступника в особі Galaxy Fold 2.

  Смартфон Samsung Galaxy Fold Special Edition буде мати точно такий же зовнішній вигляд, як і у оригінального смартфона, який вийшов восени минулого року.

  Раніше редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) повідомив, що смартфон Samsung Galaxy Fold Lite 4G під кодовою назвою Winner2 отримає 256 ГБ флеш-пам’яті і однокристальну систему Snapdragon 865. З метою здешевлення в ньому будуть використовуватися комплектуючі, які Samsung використовувала в своїх смартфонах в 2018, 2019 і 2020 роках. У складеному стані користувачам буде доступний додатковий дисплей, але не такого розміру, як у Samsung Galaxy Fold. За розміром його можна порівняти з зовнішнім екраном Samsung Galaxy Z Flip.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин