На Україну насувається буря: синоптик попередила про різке погіршення погоди

  413

  Температура повітря завтра знизиться до +14 градусів

  У п’ятницю, 10 квітня, погода в Україні буде теплою, але дощовою і вітряною. Так, у деяких регіонах очікуються навіть шквали.

  Як пише на своїй сторінці у Facebook синоптик Наталія Діденко, причиною цьому стане вологий атмосферний фронт, який уже спровокував дощі в Латвії, Литві, Білорусі та Польщі.

  «Завтра, 10 квітня, цей фронт перетинатиме Україну. Тому також вірогідні дощі, невеликі, максимум помірні. На заході й півночі ця бажана волога випаде переважно вночі і вранці, а вдень фронт піде далі, у східному напрямку, – зазначила синоптикиня.

  https://www.facebook.com/tala.didenko/posts/3336138666416088

  Згодом вона уточнила, що атмосферний фронт вже практично торкається нашого кордону, «до Волині притулився». «Йде він з північного заходу на південний схід. Наші Захід та Північ пройде вночі, вранці, невеликими дощовими порціями. Трохи відчутнішим фронтальний дощ може бути завтра вдень у центральній частині», – написала вона.

  Синоптик попередила, що до Півдня та Сходу атмосферний фронт із дощем добереться аж завтра ввечері.

  https://www.facebook.com/tala.didenko/posts/3336812076348747

  «У тилу фронта – прохолодне повітря, тому після його проходження, у західних та північних областях, у п`ятницю похолодає до +9+14 градусів», – йдеться в повідомленні.


  • не пропусти

  • магазин