Представлений новий розумний телевізор Huawei за 3500 доларів

  92

  Продажі почнуться 26 квітня цього року.

  Протягом останніх декількох днів в мережі регулярно з’являлися чутки про перший розумний OLED-телевізор компанії Huawei, який був офіційно анонсований на вчорашньому заході, присвяченому китайському запуску смартфонів Huawei P40 і P40 Pro.

  Новий телевізор Huawei OLED TV Vision X65 оснащений 65-дюймовою OLED-панеллю з частотою оновлення зображення 120 Гц. Екран характеризується піковою яскравістю 1000 кд/м2 і підтримує розширений динамічний діапазон. Пристрій працює під управлінням операційної системи Harmony OS власної розробки компанії Huawei.

  Особливістю пристрою є спливаюча фронтальна камера роздільною здатністю 24 Мп, оснащена надширококутним об’єктивом, яка може використовуватися для відеодзвінків і жестового управління.

  Телевізор оснащений однокристальною системою HiSilicon Hi83559C з окремим нейронним процесором NPU, який відповідає за роботу персонального помічника, голосове та жестове управління. Акустична система представлена 14 гучномовцями потужністю 75 Вт.

  Крім HiSilicon Hi83559C, новий розумний телевізор отримав окремий чип Hongu 898, який використовується для оптимізації загальної якості зображення. Новий Huawei OLED TV Vision X65 оснащений 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ пам’яті.

  Перший час Huawei OLED TV Vision X65 буде залишатися ексклюзивним для китайського ринку, де він буде продаватися за ціною близько 3500 доларів. Продажі почнуться 26 квітня цього року.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин