Huawei представила розумний подовжувач з вбудованою операційною системою LiteOS

  80

  Він також оснащений Wi-Fi-модулем і може виступати в ролі хабу для екосистеми розумного будинку Huawei HiLink.

  Компанія Huawei анонсувала новий пристрій в категорії IoT під назвою Huawei HiLink Zhengtai Smart Power Strip. Це розумний подовжувач з підтримкою швидкої зарядки 22,5 Вт, а також з вбудованим Wi-Fi-модулем і операційною системою LiteOS. Цей пристрій є краудфандинговим продуктом, який вже доступний в офіційному інтернет-магазині компанії за 129 юанів (18 доларів).

  Подовжувач постачається з 9 роз’ємами, включаючи 3 порти USB-A. Один з них (він виділений пурпуровим кольором) підтримує фірмову технологію швидкої зарядки потужністю 22,5 Вт. Це означає, що пристрій можна використовувати для швидкої зарядки широкого спектра пристроїв Huawei і Honor. Решта два порти USB-A дозволяють заряджати гаджети, які вимагають малої потужності. 6 роз’ємів — це звичайні китайські розетки, призначені для підключення до мережі різної побутової техніки та електроніки.

  Тепер найцікавіше: подовжувач оснащений сертифікованим модулем Wi-Fi Huawei HiLink, а його робота здійснюється під управлінням операційної системи LiteOS. Пристроєм можна керувати за допомогою мобільного додатку, заявлені такі функції, як управління живленням, вимикання за таймером, підтримка голосових команд і багато іншого. Таким чином, звичайні побутові прилади можна перетворити в «розумні», під’єднавши їх до цієї переноски.

  У подовжувачі передбачені всі необхідні заходи безпеки, які дозволяють йому витримувати температуру до 850 градусів за Цельсієм, захищати від стрибків напруги і короткого замикання. Крім забезпечення живлення, він також виступає в якості хабу для екосистеми розумного будинку Huawei HiLink.

   


  • не пропусти

  • магазин