Камерофон Sony Xperia 1 II отримав ексклюзивний датчик Sony IMX557

  148

  Про це стало відомо тільки через місяць після анонсу. Ні в одному смартфоні на ринку датчик Sony IMX557 раніше не зустрічався.

  Компанія Sony представила новий флагманський смартфон Xperia 1 II понад місяць тому, проте досі виробник тримав в секреті, які саме датчики зображення отримала новинка. Тепер же у нас є відповіді на ці питання.

  Нагадаємо, компанія Sony встановила в основну камеру три 12-мегапіксельні камери з оптикою ZEISS. Джерела підтвердили, що в основній камері використовується датчик зображення Sony IMX557 оптичного формату 1/1,7 дюйма з системою оптичної стабілізації зображення. Ні в одному смартфоні на ринку датчик Sony IMX557 раніше не зустрічався, його характеристики не публікувалися. Джерело передбачає, що за можливостями він може бути схожий на Sony IMX555, який встановлений в основній камері Samsung Galaxy S20 / S20 +.

  У надширококутній камері використовується Sony IMX363, в телевикові застосований Samsung ISOCELL S5K3T2. 8-мегапіксельний датчик зображення на фронтальній панелі — це Samsung S5K4H7.

  Компанія недавно заявила, що вона працює понаднормово, щоб додати кілька важливих функцій в основну камеру і зробити її ще більш конкурентоспроможною.

  Вихід Sony Xperia 1 II очікується в квітні цього року.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин