Соцмережа Facebook помилково блокувала достовірні публікації про коронавірус

  55

  В компанії підтвердили проблему і повідомили, що вона не пов’язана з модерацією контенту. Це баг в системі захисту від спаму.

  Соціальна мережа Facebook почала забороняти фейкові новини, що стосуються коронавірусу Covid-19. Однак користувачі стали скаржитися, що не можуть публікувати повідомлення з посиланнями на певні новинні джерела, включаючи BuzzFeed, Business Insider, Politico, The Atlantic та інші ресурси, які зазвичай публікують перевірену інформацію. Судячи з усього, це помилка роботи спам-фільтрів, оскільки система повідомляла користувачів про те, що їх публікації є спамом.

  Через пандемії вірусу Covid-19 Facebook відправив додому багатьох модераторів контенту, а їх обов’язки тепер виконує автоматизована система модерації. Колишній співробітник служби безпеки Facebook Алекс Стамос (Alex Stamos) припустив, що причина пов’язана саме з відсутністю «живих» модераторів.

  «Вчора Facebook відправив на карантин модераторів контенту, які, як правило, не можуть працювати з дому через зобов’язання щодо забезпечення конфіденційності. Тепер ми спостерігаємо, як машинне навчання божеволіє без людського контролю», – написав Алекс Стамос.

  Віце-президент Facebook Гай Розен (Guy Rosen) написав у Twitter, що це помилка в системі захисту від спаму, не пов’язана з якими-небудь змінами в роботі співробітників компанії. Він також додав, що баг торкнувся повідомлення, що стосуються не тільки коронавірусу, і пообіцяв відновити всі публікації.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин