Android 10 для актуальних смартфонів Nokia затримається

  88

  Деякі моделі тепер отримають оновлення до кінця другого кварталу 2020 року. Доведеться почекати ще.

  Компанія HMD Global славиться оперативною підтримкою своїх Android-смартфонів. Раніше фінський виробник похвалився, що швидше за всіх оновить модельний ряд смартфонів Nokia до Android 10. Обіцянку майже виконано, проте коронавірус, що не вщухає, як виявилося, зміг вплинути і на це.

  Директор по продуктах HMD Global Юхо Сарвікас (Juho Sarvikas) повідомив в Twitter, що графік трохи змінився, у зв’язку з чим більше десятка смартфонів Nokia отримають довгоочікуване оновлення операційної системи пізніше раніше заявлених термінів.

  Згідно з новою інформацією від топ-менеджера HMD Global, найближчим часом (до кінця першого кварталу 2020 року) Android 10 з’явиться тільки на Nokia 2.2. Моделі Nokia 2.3, Nokia 3.2, Nokia 4.2, Nokia 6.2, Nokia 7.2, Nokia 3.1 Plus, Nokia 8 Sirocco будуть оновлені між першим і другим кварталами 2020 року. Найпізніший випуск Android 10 заплановано для Nokia 5.1 Plus, Nokia 1 Plus, Nokia 5.1, Nokia 3.1, Nokia 2.1 і Nokia 1 – користувачам даних смартфонів тепер доведеться чекати до другого кварталу 2020 року, крайнім місяцем якого є червень.

  Справедливості заради, варто відзначити, що HMD Global частково стримала своє слово в частині Android-оновлень для фірмової лінійки. В даний час смартфони Nokia 9 PureView, Nokia 8.1, Nokia 7.1, Nokia 7 Plus, Nokia 6.1 Plus і Nokia 6.1 вже працюють під управлінням Android 10, для них оновлення вийшло ще в кінці 2019 року.

  HMD Global зазначила, що вживає всіх заходів для боротьби з коронавірусом, і як і раніше планує проведення заходів, пов’язаних з анонсом нових смартфонів Nokia.

  Найближча презентація очікується вже 19 березня в Лондоні (Великобританія). Під брендом Nokia імовірно покажуть перший 5G-смартфон, кнопковий телефон на базі Android, а також секретний пристрій в спеціальному виданні 007 Edition, розроблене у співпраці з творцями 25-го фільму про Джеймса Бонда «Не час помирати» (No Time to Die).


  • не пропусти

  • магазин