WhatsApp для Android і iOS отримав темний режим: як його активувати

  405

  Заповітне оновлення месенджера буде доступне в магазинах App Store і Google Play в найближчі дні.

  Розробники WhatsApp оголосили в своєму офіційному блозі, що в месенджері нарешті з’явився темний режим. Перед цим його тестували користувачі бета-версій клієнтів сервісу протягом досить тривалого часу (не менше ніж місяць) – мабуть, обійшлося без недоліків.

  Якщо вірити офіційним заявам, темна тема створена для кількох цілей. По-перше, завдяки спеціально підібраним відтінкам, відповідним кольоровій гаммі Android і iOS, вона повинна зменшити навантаження на зір в темний час доби. По-друге, новий режим, як і інші теми оформлення, покликаний акцентувати увагу тільки на найважливішій інформації — повідомленнях.

  У власників пристроїв під управлінням Android 10 і iOS 13 темний режим в WhatsApp включиться автоматично, якщо він активований в налаштуваннях операційної системи. Користувачам Android 9 і старіших версій операційної системи доведеться активувати його вручну. Для цього потрібно перейти в «Налаштування» месенджера – «Чати» – «Тема», після чого вручну вибрати темну тему.

  За офіційними даними, оновлення WhatsApp з темним режимом стане доступним в Google Play і App Store у найближчі дні — можна сміливо чекати його до кінця тижня. Найімовірніше, невдовзі темну тему отримає і клієнт для Windows, і веб-версія сервісу — принаймні, її вже тестують на цих платформах близько тижня.


  • не пропусти

  • магазин