Huawei почала тестування свого пошукового сервісу

  72

  З середини 2019 року компанія Huawei не виходить з «чорного списку» Міністерства торгівлі США, що позбавило її можливості ліцензувати Google-сервіси для нових пристроїв. Через цю обставину Huawei змінила стратегію випуску нових смартфонів, зосередившись на ребрендинг попередньо сертифікованих пристроїв. Паралельно Huawei працює над своєю альтернативою Google Play Services.

  Один з додатків, відсутніх зараз на пристроях Huawei без Google – звичайний пошуковик. Однак, скоро це зміниться, бо Huawei проводить бета-тестування програми Huawei Search.

  Huawei проводить набір користувачів в ОАЕ для тестування нової програми Huawei Search. Файл APK прикріплений до повідомлення на форумі. На відміну від Google App, яке забезпечує доступ не тільки до пошукової системи Google, але і до Google Assistant і т.д., Huawei Search є базовим пошуковим додатком, який дозволяє просто ввести запит для пошуку в Інтернеті веб-сторінок, відео, новинних статей або зображень.

  У додатку є ярлик поточної погоди. Існують також ярлики «спорт», «конверсія одиниць» і «калькулятор». У налаштуваннях користувач може переглядати історію пошуку (або відключити її), давати зворотний зв’язок, змінювати регіон і мову пошуку, перемикати безпечний пошук. Додаток також підтримує темну тему.

  Одне з питань, на яке намагалися відповісти тестувальники, — на якій пошуковій системі працює Huawei Search. Його користувачі не змогли знайти збіг між результатами пошуку Huawei Search і результатами пошуку Google, Yahoo, DuckDuckGo і Yandex. Цей факт натякає на те, що, можливо, Huawei не використовує сторонній механізм пошуку. На даний момент додаток здається досить обмеженим у своїх можливостях, а сам сервіс, схоже, призначений тільки для використання на смартфонах Huawei.

  Було б передчасно говорити про те, що Huawei Search є альтернативою пошуку Google, але, так чи інакше, цікаво, в якому напрямку буде рухатися бренд далі.

  Джерело: consumer.huawei.com


  • не пропусти

  • магазин