Redmi K30 Pro буде коштувати менше $425? Глава компанії дав відповідь

  424

  На ринку смартфонів панує жорстка конкуренція. Але це не заважає деяким виробникам значно заламувати ціни на свої пристрої. Раз є попит на дорогі смартфони, то буде і пропозиція. А виправдовується зростання цін впровадженням нових технологій і підвищенням вартості компонентів.

  Досить довго низькі цінники на свої апарати тримала Xiaomi, але постійно так тривати не могло. Рано чи пізно компанії довелося б внести корективи в цінову політику. Важливо не тільки тоннами продавати свої пристрої, але й удосконалювати їх, а також заробляти на них. Компанія і не стала приховувати, що флагмани Xiaomi перестануть бути дешевими і на прикладі серії Xiaomi Mi 10 ми побачили реальне зростання цінників.

  Нішу ж порівняно дешевих апаратів відвели суббренду Redmi. Але, схоже, що «дочка» теж не проти потрапити у вищу лігу. А там вже інші цінники. З’явилися підстави вважати, що Redmi K30 Pro на Snapdragon 865 увійде в цінову категорію торішніх флагманів Xiaomi і в своїй топової модифікації впритул наблизитися до ціни на Xiaomi Mi 10.

  Ціну на Redmi K30 Pro встановлять на рівні не менше $426. І це не чутки. Сьогодні, відповідаючи на питання фаната компанії, чи буде Redmi K30 коштувати менше $426, він відповів негативно. А це означає, що за флагман під маркою Redmi запросять не менше $426. Очікується, що цінники будуть варіюватися в діапазоні від $439 до $554. Нагадаємо, що за Xiaomi Mi 10 просять від $573.

  Схоже, що «дочка» збирається воювати на всіх фронтах: від бюджетників до пристроїв з флагманськими характеристиками. На стороні компанії величезна армія лояльної аудиторії, але от чи готові вони будуть купувати «редмік» за $500, велике питання.

  Джерело: news.mydrivers.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин