iPhone 11 Pro Max працює на новій iOS ще до анонсу

  2225

  Apple принесе перероблену багатозадачність на iPhone.

  Компанія Apple представить нову мобільну операційну систему iOS 14 тільки на міжнародній конференції для розробників WWDC, яка відбудеться в червні. Проте, в мережі вже з’явилися відео та фото, що демонструють роботу нової ОС на iPhone.

  Роликом поділилися 91mobiles і мережевий інформатор Бен Гескін (Ben Geskin). За словами Гескіна, відео демонструє ранню внутрішню тестову збірку iOS 14 на iPhone 11 Pro Max. Він зазначає, що це не фейк і не модифікація зламаної системи.

  Особлива увага приділяється переробленій функції багатозадачності, з якої стало швидше і зручніше працювати. Всього на екрані розміщуються мініатюри чотирьох додатків одночасно, інші доступні під час перегляду вправо. Судячи з відео, деякі додатки можна закріпити «замком», щоб випадково не закрити.

  В налаштуваннях доступні чотири режими – Deck Switcher, Grid Switcher (сітка), Automatic (автоматичний) і Minimum Viable Switcher (мінімальний). На відео показаний режим Grid Switcher, в такому стилі оформлено перемикання між додатками на iPad.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин