Google несподівано випустила Android 11

  331

  Поки в версії Developer Preview.

  Недавній витік офіційної сторінки Android 11 Developer Preview був не випадковим. Буквально тільки що пошуковий гігант зробив Android 11 Developer Preview доступною для розробників.

  Зазвичай подібна перша версія нової Android стає доступною в середині березня, але в цей раз Google з якихось причин вирішила випустити її майже на місяць раніше. Крім того, варто звернути увагу на те, що це Beta 1, а саме Developer Preview. Мабуть, компанія хоче отримати відгуки від розробників якомога раніше і в якомога більшій кількості.

  Реліз бета-версії запланований на травень, а фінальна вийде в третьому кварталі. До слова, ми знову бачимо відсутність букви в назві Android, так що, ймовірно, Android 11, як і Android 10, не отримає будь-якого власного імені.

  Як і годиться, Android 11 Developer Preview поки можна встановити лише на смартфони Google Pixel, хоча перші моделі в списку сумісності вже відсутні. Тобто встановити можна на Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4 і Pixel 4 XL.

  Що стосується нових функцій, рішень та іншого, на даний момент, звичайно, багато з них в системі відсутні. Але вже зараз можна говорити про наявність в Android 11 різних функцій, пов’язаних з 5G, підвищенням безпеки, впровадженою підтримкою електронних документів, нових функцій, пов’язаних з зображеннями і камерами, а також ще більшої модульності системи.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин