Oppo розробляє власну однокристальну систему

  68

  Яка потім може з’явитися і в смартфонах OnePlus.

  Більшість виробників смартфонів використовують однокристальні системи Qualcomm і MediaTek. У Samsung також є свої платформи Exynos, а у Huawei – Kirin.

  Компанія Oppo, схоже, також хоче випустити власну SoC. Вперше про такі плани виробника ми почули в минулому році. Тоді йшлося про Oppo M1, хоча частина чуток вказувала на те, що це не SoC, а якийсь співпроцесор.

  Тепер в мережі знову з’явилася інформація про плани Oppo. Джерело каже, що відповідна ініціатива називається Mariana Project, і що в неї залучені не тільки фахівці Oppo, але і співробітники Realme та OnePlus – компаній, які спочатку з’явилися саме завдяки Oppo.

  Це може означати, що плани китайського гіганта дійсно серйозні. Також це натяк на те, що підсумковий продукт можуть використовувати і в смартфонах Realme та OnePlus.

  На жаль, поки немає ніяких подробиць. Як відомо, розробка власної SoC, якщо в разі Oppo мова все ж саме про неї, займає дуже багато часу, і не завжди цей процес можна назвати успішним. Досить згадати, що свого часу свої SoC випустили LG і Xiaomi, але їх використання не зайшло далі однієї моделі у кожної компанії.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин