YouTube виповнилося 15 років

  175

  Щомісяця YouTube відвідують понад два мільярди користувачів.

  Сервіс YouTube став таким звичним, що здається, що він був завжди. Тим часом, одному з найвідоміших сервісів інтернету сьогодні виповнюється всього 15 років. З цього приводу генеральний директор YouTube Сьюзен Войжітскі (Susan Wojcicki) опублікувала звернення, яке починається словами: «Кожен квартал я намагаюся розповідати авторам YouTube про те, що для мене зараз важливо і що важливого сталося за останні кілька місяців. У рік святкування 15-річчя YouTube, я рада звернутися до всієї нашої спільноти і поділитися планами на найближчий рік».

  Менш ніж за рік після реєстрації число щоденних переглядів відеозаписів стало обчислюватися мільйонами. До речі, для авторів проекту стало сюрпризом, що люди з усього світу проявили величезне бажання публікувати свої відеоролики. Причому, це були звичайні повсякденні історії, в яких фігурували самі їх автори, діти, домашні тварини. На думку Войжітскі, привабливість цих роликів була в їх щирості і природності.

  Зараз кожен місяць YouTube відвідують понад два мільярди користувачів з усього світу, а кожні дві хвилини на сервісі виявляється ще одна 1000 годин відео. Число каналів з більш ніж 100000 передплатників перевищує 170000.

  У планах сервісу значиться розвиток екосистеми для авторів; співробітництво з музичною індустрією і медіакомпаніями; поліпшення рішень, адресованих рекламодавцям.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин