Xiaomi Mi 10 отримав «дуже хороший» екран і швидку пам’ять Samsung

  1548

  Багато виробників підтвердили факт використання LPDDR5 в своїх нових смартфонах.

  Вчора Micron Technology оголосила про початок масового постачання перших в світі модулів пам’яті LPDDR5, а також додала, що першим смартфоном з такою пам’яттю стане Xiaomi Mi 10.

  Потім Xiaomi опублікувала результати порівняльного аналізу двох зразків Xiaomi Mi 10, які оснащені пам’яттю LPDDR5 і LPDDR4x. Результати показали, що час автономної роботи пристрою при використанні нової пам’яті збільшується приблизно на 10%. Швидкість передачі даних стала більшою на 50%, а енергоспоживання знижується на 20%.

  З цієї причини генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) прийняв рішення використовувати оперативну пам’ять у всіх версіях LPDDR5, яких, як стало відомо сьогодні, буде не менше шести.

  Пізніше Лей Цзюнь додав, що в Xiaomi Mi 10 буде використовуватися пам’ять LPDDR5 виробництва як Micron, так і компанії Samsung, яка ще раніше налагодила масове виробництво таких модулів. Також раніше було підтверджено, що в Xiaomi Mi 10 використовуються екрани Samsung. Лей Цзюнь сьогодні в Weibo підтвердив, що екран у смартфона «дуже хороший».

  Вчора багато виробників підтвердили факт використання LPDDR5 в своїх нових смартфонах, включаючи Redmi, Realme, Nubia, iQOO і ін.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин