Xiaomi розчаровує: випуск смартфонів з камерою під екраном поки не планується

  77

  Фронтальна камера під дисплеєм — наступний крок в еволюції смартфонів. Варіант логічний і максимально приємний з точки зору сприйняття. Влітку минулого року Xiaomi одночасно з компанією Oppo показала прототип смартфона з підекранною камерою, але при цьому не було конкретики, коли впровадять технологію.

  Сьогодні глава Redmi і за сумісництвом віце-президент Xiaomi Лю Вейбінг заявив про те, що до масового виробництва і комерційного використання камер під дисплеєм ще далеко. За його словами, є багато складнощів з реалізацією технології.

  Топ-менеджер заявив, що в даний момент екрани з щільністю пікселів 400ppi не мають достатньої прозорості і не пропускають необхідну кількість світла. В результаті страждає якість і чіткість фотографій. Якщо йти шляхом зменшення щільності пікселів в області фронтальної камери, то на екрані з’являється пляма, яку занадто помітно.

  Стоїть завдання знайти баланс і ефективне рішення в частині якості зображення на фронтальну камеру і візуального сприйняття самого модуля. При нинішньому рівні розвитку технологій зробити це неможливо.

  Схоже, що ми не скоро побачимо смартфон з підекранною камерою у виконанні Xiaomi. На даному етапі компанія буде пропонувати більш звичні рішення з оформленням селфі-модуля в каплевидний або круглий виріз.

  Джерело: news.mydrivers


  • не пропусти

  • магазин