Facebook: у зломі iPhone глави Amazon винна Apple

  524

  Минулого тижня надбанням громадськості стала неприємна історія, пов’язана зі зломом смартфона глави та засновника Amazon Джеффа Безоса. Інцидент отримав широкий розголос і навіть ООН зажадала його якнайшвидшого розслідування.

  Є підозри, що замовником злому мобільного пристрою Джеффа Безоса виступив наслідний принц Саудівської Аравії і отримати доступ до інформації на пристрої вдалося за допомогою розсилки шкідливого файлу через WatsApp. Але у віце-президента Facebook Ніка Клегга свій погляд на цю історію. На його думку, в події винна Apple.

  Він вважає, що не варто звинувачувати в усьому месенджер WatsApp, адже він виступив лише засобом доставки вірусного файлу, на його місці міг опинитися будь-який інший аналогічний сервіс. Віце-президент Facebook впевнений, що «корінь зла» таїться в самій операційній системі. Адже саме наявність вразливостей в прошивці смартфона і дозволила в підсумку зламати його.

  З огляду на той факт, що зловмисники зломами iPhone, то не складно здогадатися, що «камінь» кинутий в «город» iOS і самої Apple. Експерти кажуть, що в якійсь мірі Нік Клегг правий. Адже якби не було вад в ОС, шкідливий компонент був би заблокований. А так маємо справу з тим, що вірус не тільки потрапив всередину системи, але зміг зібрати дані й відправити їх на віддалений сервер.

  З іншого боку, з WatsApp також не можна знімати відповідальність, адже «пролом» в утиліті також став причиною того, що смартфон вдалося зламати. Експерти з кібербезпеки вже не раз звинувачували WatsApp в наявності дірок, що дозволяють красти конфіденційну інформацію.

  Джерело: bbc


  • не пропусти

  • магазин