В MIUI 11 додали функцію, на яку власники Xiaomi і Redmi чекали роками

  20747

  В MIUI 11 нарешті додали меню додатків.

  Графічна оболонка MIUI для смартфонів Xiaomi та Redmi довгий час була одним з небагатьох призначених для користувача інтерфейсів, в якому був відсутній окремий розділ для встановлених додатків (меню додатків або app drawer).

  У листопаді минулого року дана функціональність з’явилася в MIUI 11, однак вона була доступна тільки на китайській прошивці. Тепер же всі користувачі глобальної версії MIUI 11 для смартфонів Xiaomi і Redmi можуть самостійно завантажити відповідне нововведення MIUI 11.

  Меню програм є частиною робочого столу оболонки MIUI, тому вам необхідно завантажити оновлену версію робочого столу за посиланням в джерелі. Після завантаження відкрийте інсталяційний пакет, дозвольте інсталяцію програм з невідомих джерел і зробіть установку.

  Після установки зайдіть в настройки, потім пройдіть в стартовий екран, де потрібно вибрати відповідний пункт. Після чого жест змахування на головному екрані буде викликати розділ з встановленими додатками.

  Користувачі також можуть вносити різні зміни, вибирати, які категорії додатків показувати, змінювати колір фону і так далі.

  Джерело: Gizmochina


  • не пропусти

  • магазин