iPhone 12 Pro продемонстрував очевидну відмінність від iPhone 11 Pro

  681

  Флагман Apple з’явиться в синьому кольорі, отримає 6 ГБ оперативної пам’яті і топову SoC.

  Відеоканал EverythingApplePro об’єднався з авторитетним інформатором і одним із засновників XDA Developers Максом Вейнбахом (Max Weinbach) і розповів чергову порцію подробиць про нові смартфони Apple, чий дебют очікується восени 2020 року.

  Джерело опублікувало якісне зображення iPhone 12 Pro в новому кольорі і 10-хвилинний відеоролик з останніми чутками, в якому можна помітити цю версію на першій хвилині.

  Крім того, смартфон показаний в більш незграбному дизайні, що перегукується з культовим iPhone 5S і SE. Синій варіант повинен стати ексклюзивним для iPhone 12 Pro, тоді як iPhone 11 Pro пропонується в сірій, сріблястій, зеленій і золотистій версіях.

  Також джерело зазначило, що модель стане тоншою, отримає немислимі раніше для смартфонів Apple 6 ГБ оперативної пам’яті і нову топову SoC Apple A14.

  6 ГБ оперативної пам’яті являє собою істотний крок вперед у порівнянні з 4 ГБ в iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max, котрі дебютували в вересні 2019 року. Ключовою особливістю топових версій iPhone 2020 року також ще повинна стати підтримка стільникових мереж п’ятого покоління 5G.

  Джерело: Max Weinbach


  • не пропусти

  • магазин