Samsung готує повністю бездротовий телевізор

  85

  Його повинні були показати на CES 2020.

  На виставці Consumer Electronic Show 2020 компанія Samsung представила ряд нових телевізорів, включаючи флагманський безрамковий Q950TS QLED 8K, а також нове покоління модульного The Wall для домашнього використання.

  Як стало відомо, південнокорейська компанія Samsung дуже хотіла показати прототип повністю бездротового телевізора, але не змогла продемонструвати його в силу різних причин.

  Хан Чон Хі (Han Jong-hee), президент підрозділу дисплеїв в Samsung, повідомив, що цей бездротовий телевізор, розроблений Samsung, позбавлений не тільки кабелю для передачі зображення, але і силового кабелю живлення.

  Бездротові телевізори Samsung будуть засновані на принципі електромагнітної індукції. В даний момент ведеться активне тестування, вже зараз технологія дозволяє здійснювати передачу електроенергії на відстані до 2 м по повітрю, якщо між джерелом і телевізором немає перешкод. Samsung продовжує займатися поліпшенням технології, так що презентацію телевізора вирішили відкласти до CES 2021.

  Поки що подробиці про його характеристики не повідомляються, проте перші моделі швидше за все будуть відноситися до преміального сегмента, так що варто очікувати використання панелей 8K, які поступово набирають популярність.

  Джерело: Gizchina


  • не пропусти

  • магазин